2 Kasım 2014 Pazar

Chet Faker Rüzgarı

Havalar soğumaya başladığı andan itibaren kendimi evden dışarı çıkarmak istemiyorum.Tüm gün yatmak,film izlemek veya kitap okumak istiyorum.Durum böyle olunca beni evden dışarı çıkarmak için bir güç gerekiyor. Dünde aslında böyle bir gündü.Fakat akşamında benim için çok özel olan bir etkinlik vardı. Chet Faker konseri! 24.Akbank Caz Festivali kapsamında gerçekten dünya çapında tanınmış sanatçılar ülkemize geldi.Benim favorim Chet Faker olduğu için tercihimi bu konserden yana kullandım.Konser Wolkswagen Arena'da gerçekleşti.Gerçekten bu sene favori konser mekanım oldu.Ulaşım konusunda da ücretsiz shuttle olması takdir edilesi. Rock N Coke'da ulaşım gerçekten problem olan bir konuydu.
Gelelim Chet Faker'a, tarzıyla ve sesiyle insanı kendine hayran bırakan biri. Rolling Stone dergisi de benimle aynı fikirde olacak ki 2013 yılında "En İyi Bağımsız Sanatçı"seçilmiş.Zaman konusunda ise 23.00'de çıkacak dendi ve tam saatinde çıktı.Konser sırasında İstanbul'dan bahsetmesiyle,sempatik tavırlarıyla salondaki herkesin sevgisini kazandı.Gerçekten hayran kitlesinin bu kadar çok olmasına şaşırmamak gerekiyor. 
Dün gece konsere gidemeyenler ve henüz Faker'ı tanımayanlar hemen dinlemeye başlasın.Çok seveceğinize eminim.İyi dinlemeler.
 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder